KONST / Litografier / Färglitografier 13803367
nr 1380 3367
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografier, 2 st, Skutor. Signerad, numrerad 118/280 och 37/260. Bladets mått: ca 80x60 cm respektive ca 60x65 cm, oramade lösa blad
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 februari 2021
kl 20:33:20
19/2 10:29:03